LABECHASBAN .COM

شرکت فرداد ابزار فرهنگ

نمایندگی انحصاری شرکت مکس صابیر در ایران

شرکت مکس صابیر ترکیه در سال 1981با هدف تولید و ارایه خدمات ماشین آلات صنایع چوب , دستگاه لبه چسبان پی وی سی مکس صابیر ، دستگاه اره دورکن مکس صابیر , ماشین سی ان سی , پرس وکیوم و مکنده در کشور ترکیه تاسیس گردید .

محصولات این شرکت بخصوص دستگاه لبه چسبان مکس صابیر آن در صنایع چوب دنیا با تکنولوژی به روز دنیا نوآوری شده و تحت لیسانس هاکی صابیر به ثبت رسیده است.
مکس صابیر با ارتقا به روز ماشین آلات و پشتیبانی در زمینه آموزش و خدمات پس از فروش مناسب توانسته نه تنها در کشور ترکیه بلکه در 40کشور دنیا مورد رضایت و تایید مشتریان قرار گیرد.

فروشگاه ماشین آلات صنایع چوب LABECHASBAN نمایندگی انحصاری مکس صابیر در ایران ارائه دهنده کلیه خدمات بخش فنی شامل : نصب و راه اندازي ، تعميرو نگهداري و تهيه ابزار و مواد اوليه صنايع چوب به طور مستقیم از ترکیه در ایران و با قیمتهای بسیار مناسب در خدمت هم میهنان عزیز می باشد .

شرکت مکس صابیر دستگاه های خود را به صورت ویژه و با قیمت استثنایی به طور مستقیم از ترکیه در ایران بفروش میرسانند.


یکسال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش را برای شما مشتریان گرامی فراهم ساخته است.
شرکت مکس صابیر ترکیه در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه کلیه خدمات , لوازم یدکی و سرویس دستگاه مکس صابیر به قیمت مناسب به شما مشتریان گرامی عرضه می نماید.

محصولات این شرکت عبارتند از دستگاه لبه چسبان و اره دور کن ، منحنی زن مکس صابیر ،پمپ باد مکس صابیر و انواع مکنده مکس صابیر
لبه چسبان مکس صابیر در مدلهای مختلف به شرح زیر می باشد:

شرکت مکس صابیر نمایندگی فروش لبه چسبان مکس صابیر و نمایندگی فروش اره دورکن مکس صابیر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های شرکت مکس صابیر لطفا از سایت رسمی فارسی شرکت مکس صابیر دیدن فرمایید:

www.labechasban.ir
www.labechasban.com

لبه چسبان شرکت مکس صابیر 3800

تمام اتوماتیک خدماتی

مشخصات فنی دستگاه لبه چسبان صنعتی مکس صابیر

(2600eco-new)